Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL liczy na trzy mandaty w okręgu 7

Utworzony 30 września 2015 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Bedę głosował na PSL. Mój głos dostanie Litwiniuk. Czas na młodych.
A ja na Pania Deniszczuk godna reprezentacja powiatu chełmskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Litwiniuk ma mój głos, chociaż bardzo cenię doświadczenie p.Tokarskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiwat poseł Arek Bratkowski, to jest najlepszy parlamentarzysta dla Wschodniej Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwa do emerytów....A poszoł ty WON z sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to dno moralne i jeszcze 2 metry mułu. Do gnoju rozrzutniki a nie do Parlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na PSL, nie ma tu spadochroniarzy a wszystkich się zna, nie pokazują się jedynie przed wyborami jak w innych ugrupowaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwa do emerytów....A poszoł ty WON z sejmu
Jestem ZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszystkich się zna, a dlaczego? Dokładnie dlatego, że ci sami ludzie spod znaku zielonej kończynki wchodzą w koalicję z każdym. Nie ważne przekonania, poglądy, światopogląd, ważne stołki. Ja rolnik z lubelskiej wsi dotychczas głosujący na PSL mówię wam już dość. Dość rządów obecnego ministra rolnictwa, który nic nie może i zawsze zasłania się unią i jej regulacjami. A za warunki i przepisy dotyczące zasad przyznawania dopłat bezpośrednich to na lata straciliście mój i wielu innych rolników głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka Genowefa Tokarska walczyła w Sejmie jak lwica aby bankom nie stała się krzywda i aby jak najdłużej miały bata na klientów w postaci Bankowego Tytułu Egzykucyjnego .To jest podłe pani poseł.Nie po to wyborcy na panią głosowali aby stawała pani po stronie silniejszych.Apeluję do wyborców NIE GŁOSUJCIE NA TĘ PANIĄ ani resztę tego szemranego towarzystwa z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Stanisław MIsztal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL trwa u władzy a nie sprawuje władzę. Od dziesięcioleci-najpierw ZSL w koalicji z PZPR a teraz to już im wszystko jedno czyim będą koalicjantem-byle przy sprawujących władzę za cenę stołków w Agencjach Skarbu Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Gienia....do widzenia.to samo dotyczy tch pozostałych emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...